Söz Tepsisi


Evliliğe ilk adım olarak nitelendirilen söz törenleri çiftler için mutlu ve özel anlardan bir tanesidir. Bu güzel anlarda organizasyonun tüm ayrıntılarına kadar planlanması, her şeyin peri masalında gibi olması özellikle gelin adayları için çok önemlidir. Hal böyle olunca kaliteli söz tepsisi tasarımları üreten ve bunları uygun fiyatlara sunan firmamız memnuniyetle hizmetinizdedir. Sadece yüzüklerin ve makasın yer aldığı tepsi olarak değil, söz temanızın tamamlayıcısı olarak da ürünlerimiz göz kamaştırmaktadır. Uygun fiyatı, kalitesi ve ödeme kolaylıkları müşteri memnuniyetini arttıran en önemli faktörlerdir.

Söz Tepsisi Modelleri


Tepsi şeklinden tutun da süsleme malzemesine, hatta yapılan tasarıma kadar pek çok tepsi modeli bulunmaktadır. Bu modeller içinde en çok aynalı modeller tercih edilmekte olup bunu dantelli vintage modeller ve ahşap modeller izlemektedir. Vintage akımının söz elbiselerinde ve organizasyon konseptlerinde de moda olması uyum için vintage tepsilerin tercih edilme oranını arttırmaktadır. Öte yandan, ahşap modeller daha çok doğa temalı kır düğünlerine uygun olmaktadır. Klasik kurdeleli, tüllü ve floriyal modeller ise günden güne yeni tasarımlar yapıldıkça tercih edilme oranını azaltmaktadır.

Tepsi Seçerken Dikkat Edilecekler


Onlarca tasarım ve farklı model arasından seçim yapmak çiftleri bazen zorlamakta, kararsız kalmalarına neden olmaktadır. Aslında bazı önemli hususlara dikkat edildiğinde seçimlerin kolaylaştığı görülecektir. Dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekilde sıralanmaktadır;
1. Konsept: Tepsi seçiminde en önemli husus sözde kullanılan konsepttir. Bunun için öncelikle nasıl bir organizasyon yapılacağına karar verilmelidir. Örneğin söz doğal bir ortamda yapılacaksa ahşap ve çiçeklerle süslenmiş modeller, daha şık bir yerde lüks olarak yapılacaksa aynalı modellerin tercih edilmesi çok daha uygundur.
2. Söz Kıyafeti: Gelinin söz kıyafeti de yine tepsi tasarımında belirleyici olmaktadır. Dantelli ve taşlarla süslü bir kıyafet tercih edildiyse buna uygun olarak benzer süslemelerin kullanıldığı tepsi modelleri tercih edilmelidir.
3. Salonun Süslemeleri: Salonun süslemelerinin dikkate alınarak tepsi seçimi yapıldığında çok daha uyumlu bir organizasyon gerçekleşmektedir.
Son olarak, seçim yaparken tasarım özellikleri dışında tepsinin şeklini nasıl istediğinize karar vermeniz gerekecektir. Yuvarlak, kare, dikdörtgen ya da kalp şekilli tepsiler tasarımlarda sıklıkla kullanılanlardır.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR