Söz merasimi kız isteme törenlerinin ardından çiftlerin birbirlerine bir ömür boyu birlikte olacaklarına dair verdikleri sözün temsilcisidir. Bu nedenle oldukça önem taşımaktadır. Genellikle kız isteme günü yapılmakla birlikte, ayrı zamanlarda organize edildiği örnekler de bulunmaktadır.

Söz Çikolatası


Bu özel günde damat tarafının en özel ikramlarını söz çikolatası oluşturmaktadır. Sadece davetliler için değil, gelin adayının ailesine verilecek, ileride unutulmadan sürekli konuşulacak bu özel ikramlığın seçimi bu nedenle özenle yapılmalıdır. Seçim yapılırken kalitesinden tasarımına, fiyatından trend modellere kadar her türlü ayrıntıya dikkat edilmelidir.

Söz İçin Çikolata Seçimi Nasıl Yapılmalı?


Söz merasiminde ikram edilmek üzere çikolata seçerken ilk dikkate alınması gereken husus davetli sayısı, seçilecek çikolatanın türü ve kalitesidir. Sayının belirlenmesi davette yer alan herkese çikolatanın ulaşması için önemli olurken çikolatanın türünü beyaz, bitter, sütlü çikolata seçenekleri arasından davetlilerin zevklerine göre seçtikten sonra kalite için tadım işlemi gerçekleştirilmelidir. Tadılan çikolatanın ağızda yağlı his bırakmaması ve lezzetli olması kalite açısından istenilen özellikler arasında yer almaktadır. Bahsedilen küçük ama yararlı işlemler yapıldıktan sonra yine kalite açısından önemli bir husus olan ambalaja dikkat edilmesi gerekmektedir. Çikolata söz organizasyonlarının en önemli ikramı olduğu için erimiş ve parçalanmış ürünlerden kaçınmak ambalajına dikkat edilmesinden geçmektedir. Aksi halde misafirlerinizi çok da iyi ağırlamanız mümkün görünmemektedir. Söz ikramlığı için çikolata seçerken dikkat edilmesi gereken son hususlar modeli, tasarımı ve tabi ki de fiyatıdır.

Çikolata Modelleri ve Fiyatları


Müşterilerin istekleri ve beğenileri de göz önüne alındığında piyasaya pek çok farklı tasarımda çikolata modeli sunulmaktadır. Butik çikolata sektörünün gelişmesiyle birlikte sadece çiftin isimlerinin yazıldığı süslemelerin çok daha ilerisine gidilmiş tasarımlarda çikolata tepsisinden paketlemede kullanılan süslemelere kadar çok özel modeller ortaya koyulmuştur. Seçim ise kişinin beğeni ve isteklerine kalmaktadır. Özel çikolata modellerinden olduğu için söz ikramları normal paketlere göre biraz daha yüksek fiyatlara hazırlanmakla birlikte çok faiş fiyatların ödenmesi oldukça gereksizdir. Firmamız kaliteli malzemeden üretilmiş geniş tasarım seçeneklerini oldukça uygun fiyatlara siz değerli müşterilerine sunmaktan mutluluk duymaktadır.
₺490,00 KDV Dahil
₺490,00 KDV Dahil
₺290,00 KDV Dahil
₺190,00 KDV Dahil
₺390,00 KDV Dahil
₺450,00 KDV Dahil
₺450,00 KDV Dahil
₺500,00 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
1