Nişan Çiçeği


Hayatınızın aşkını bulduğunuzda onunla en güzel anlarınızda bir ömür boyu birlikte olmaya atılan ilk adımdır nişan törenleri. Bu nedenle oldukça özenli bir organizasyon yapmak gerekmektedir. Bahsedilen merasim hazırlıklarının en önemlilerinden bir tanesi nişan çiçeği seçimidir. Güzel kokusundan anlamına, çiçek çeşidinden süslemelere kadar pek konuya dikkat edilerek seçim yapılmalıdır. Çünkü çiçeklerin insan psikolojisi üzerindeki etkisi göz ardı edilemeyecek bir gerçektir.

Çiçek Türüne Karar Verilirken Anlamlarından Yardım Alın!


Çiçeklerin anlamları kendileri ve kokuları kadar güzeldir. Canlı ya da yapma çiçek seçimlerinizde anlamlarından faydalanmak size büyük kolaylık sağlayacaktır. Örneğin kırmızı güllerin aşkı temsil edişinden, orkidelerin lüks ve zarafeti yansıtmasından ya da tüm güzel anlamlı çiçeklerin bir aradaki harika anlam bütünlüğünden faydalanabilirsiniz. Nişanda alınacak çiçeğin seçimini bu tip anlamsal güzellikler daha kolay hale getirmektedir.

En Çok Kullanılan Türleri Araştırın!


Çiçek olarak sıklıkla kullanılan türler zevklere göre değişmekle birlikte gül, şakayık ve orkidedir. Bunların ayrı ayrı düzenlendiği buketler olduğu gibi birkaç çiçek türünden oluşan arajmanlar da tercih edilmektedir. Farklı çiçek türlerinin şıklıkla bir arada bulunduğu tasarımlar görsellik açısından daha hoş olmaktadır. Ancak davetiniz daha sadeyse tek çiçek türünün bulunduğu buketleri seçmek daha doğrudur.

Renkler ve Tasarım Önemlidir!


Nişan törenlerinde götürülen çiçeği genellikle gelinler ellerinde taşıyarak kullanmaktadır. Bu nedenle seçilecek çiçeğin renklerinin öncelikle gelinin kıyafetine sonra da konsepte uygun olması gerekmektedir. Yine tasarımsal olarak da aynı şekilde uyum aranmalıdır. Konsepte uygun renklerin seçilmesinin ardından bukette kullanılacak çiçek türlerinin ve süslemelerin de yine birbirine uyumu göz ardı edilmemelidir.

Nişan Çiçeği Fiyatları


Çiçekçilikte fiyatı belirleyen en önemli konu bukette kullanılan çiçeğin türüdür. Orkide kullanılan aranjmanın fiyatıyla papatyadan yapılan buket elbette ki aynı olmayacaktır. Öte yandan, kullanılan süslemelerin, ambalajların kalitesi fiyatları belirlemektedir. Büyük bir çiçeğin maliyeti daha fazla olmaktadır. Nişan çiçeği fiyatları sözü edilen faktörlere bağlı olarak çok değişken olabilmektedir. Ancak belirli sınırlar içinde kalınmalı, aşırı miktarlar ödemekten kaçınılmalıdır. Firmamız nişan organizasyonları için en güzel ve en özel tasarımları uygun fiyatlara sunmaktadır.
₺1.000,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR